Powerbank magnetyczny Vention 5000mAh + kabel USB-A do USB-C
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Vention 5000mAh + kabel USB-A do USB-C
Kompaktowy powerbank magnetyczny marki Vention o pojemności 5000 mAh łączy wygodę magnetycznego ładowania bezprzewodowego (do 15W MagSafe) z szybkim ładowaniem przewodowym Power Delivery (PD 20W).
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Wejście: USB-C 15W, wyjście: 1x indukcyjne MagSafe 20W. |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Fast Charge, Power Delivery, diody LED, materiał wykonania: ABS, PC, całkowita moc wyjściowa: 5V-3V. |
| Wysokość | 92,5 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Grubość | 15,5 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C do USB-A, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FHSB0 |
| Kod producenta (EAN) | 6922794785489 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.