Powerbank magnetyczny Ugreen PB760 10000mAh + Kabel USB-C Beżowy - Beige
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Ugreen PB760 10000 mAh + Kabel USB-C Beżowy - Beige
Powerbank MagSafe o pojemności 10000 mAh to kwintesencja elegancji i wydajności w jasnym wydaniu. Dzięki wsparciu technologii Fast Charge, ten powerbank do iPhone błyskawicznie przywraca energię urządzeniom, niezależnie od tego, czy korzystasz z dołączonego przewodu, czy ładowania indukcyjnego. Solidny magnes sprawia, że ten powerbank do telefonu pewnie przylega do obudowy, stając się niemal niewidocznym kompanem podczas codziennych wyzwań.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V/9 V/12 V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 12 V/3 A |
| Moc | 20W (ładowanie przewodowe przez USB-C), 15W (ładowanie bezprzewodowe) |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | System kontroli temperatury: dwa czujniki NTC, Grafenowa powłoka, Możliwość ładowania 3 urządzeń jednocześnie, Spełnia normy IATA (odpowiedni do zabrania na pokład samolotu). |
| Wysokość | 105 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Grubość | 19 mm |
| Waga | 230 g |
| Kod sklepu (SKU) | 35341 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876233410 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.