Powerbank magnetyczny USAMS XM Series CD219 10000 mAh USB-C 22.5 W Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny USAMS XM Series CD219 10000 mAh USB-C 22.5 W Biały - White
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe (Li-Po); Czas ładowania powerbanka: ok. 3,5h |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 2 x USB-C (złącze wejścia i wyjścia), ładowanie bezprzewodowe magnetyczne. |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V=3A, 9V=2A |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5V=3A, 9V=2.22A, 12V=1.67A |
| Moc | 22.5W (ładowanie przewodowe); 15W (ładowanie bezprzewodowe) |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Magnes o sile 13N, Zintegrowany kabel USB-C; Możliwość ładowania 2 urządzeń jednocześnie; Powerbank odpowiedni do podróży i zabrania na pokład samolotu. |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przegrzaniem, przeładowaniem, zwarciem i odwrotnym ładowaniem. |
| Wysokość | 109,4 mm |
| Szerokość | 68,1 mm |
| Grubość | 17,8 mm |
| Waga | 200 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001552 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444908908 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.