Powerbank magnetyczny EcoFlow Rapid 10000 mAh Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny EcoFlow RAPID 10000 mAh Czarny - Black
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Li-Ion |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyjście: 65 W; Wyjście: Qi2.0 15 W; Wejście ładowania: 65 W; Wyświetlacz cyfrowy; Łączność Bluetooth; Certyfikaty: CE,UL,UKCA,UN38.3 |
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 22.9 mm |
| Waga | 258 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | EF-RAPID10000 |
| Kod producenta (EAN) | 4895251629379 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.