Powerbank indukcyjny Verbatim 'n' Go 15 W 5000 mAh 32242 Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank indukcyjny Verbatim 'n' Go 15 W 5000 mAh Niebieski - Blue
Powerbank Verbatim Charge n Go o pojemności 5000 mAh oferuje indukcyjne ładowanie bezprzewodowe o mocy 15 W, tym samym zapewniając szybkie i efektywne uzupełnianie energii w baterii urządzenia. Magnetyczne mocowanie powerbanka gwarantuje stabilność, co sprawdza się podczas ładowania podczas ruchu. Technologia Power Delivery o mocy 20 W z portem USB-C umożliwia błyskawiczne ładowanie dwukierunkowe.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Bateria litowo-polimerowa; Temp. pracy: 0℃ do 35℃ |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Wejście USB-C PD 3.0: do 18 W, Wyjście: USB-C PD 3.0: do 20 W |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C PD 3.0: 5V = 2.4A, 9V = 2.0A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C PD 3.0: 5V = 2.4A, 9V = 2.22A, 12V = 1.67A |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Ładowanie bezprzewodowe do 15 W, Wspiera PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, BC1.2, DCP, AFC, System zabezpieczeń przed zwarciem |
| Wysokość | 105 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Grubość | 9.6 mm |
| Waga | 124 g |
| Akcesoria dodatkowe | Metaliczny pierścień, Przewód USB-C do USB-C (30 cm) |
| Kod sklepu (SKU) | VER000030 |
| Kod producenta (EAN) | 023942322429 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.