Poidło do wody dla zwierząt Petibro Dockstream bezprzewodowe 2.5L Biało-czarne - Black-white
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Poidło do wody dla zwierząt Petibro Dockstream bezprzewodowe 2.5L Białe - White
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Pojemność | 2.5L |
| Zasilanie | Bateria: litowo-jonowa; Pojemność akumulatora: 5200 mAh; Czas pracy: do 30 dni; Napięcie wejściowe: AC 100-240V, 50/60 Hz, Napięcie wyjściowe: DC 5V/1A |
| Pompa | Automatyczne wyłączanie zapobiegające przegrzaniu; Funkcja FOD wykrywa obiekty metalowe w podstawie i odcina zasilanie na wypadek awarii. |
| Filtr | 4 warstwowy filtr |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany system PawSense; Tryby: ciągły, tryb z czujnikiem ruchu. 42-sekundowa automatyczna aktywacja co godzinę; Hałas: 23 dB; Czujnik braku wody, Wskaźniki LED |
| Kolor | Biały |
| Materiał | ABS, stal nierdzewna; Materiały wolne od BPA |
| Wymiary | 226 x 187 x 161 mm |
| Waga | 990 g |
| Kod sklepu (SKU) | PL-WF115-31W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932368034 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.