Poidło do wody dla zwierząt Petibro Dockstream 2.5L Białe - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Poidło do wody dla zwierząt Petibro Dockstream 2.5L Białe - White
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Pojemność | 2.5L |
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: AC 100-240V, 50/60 Hz, Napięcie wyjściowe: DC 5V/1A; W przypadku braku zasilania miska zachowuje 130 ml zapasu wody. |
| Pompa | Bezprzewodowa; Funkcja FOD wykrywa obiekty metalowe w podstawie i odcina zasilanie na wypadek awarii. |
| Filtr | 4 warstwowy filtr |
| Dodatkowe informacje | Tryby: Fountain oraz Gushing; Hałas: 23 dB; Czujnik braku wody |
| Kolor | Biały |
| Materiał | ABS, stal nierdzewna; Materiały wolne od BPA |
| Wymiary | 232 x 177 x 161 mm |
| Waga | 756 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz, Kabel zasilania USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PL-WF005-31W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932368027 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.