towar niedostępny
Dostępny
Opis
Nadajnik WmicS1 system UHF TX
Bezprzewodowy nadajnik Godox TX1 Wmic S1 dzięki lekkiej konstrukcji zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Zapewnia niezawodną transmisję dźwięku w zasięgu do 100 metrów. Nadajnik został wyposażony w mikrofon zapewniający 360 stopniowy wzorzec odbioru dźwięku, wejście mikrofonowe 3,5 mm i wyświetlacz OLED, który wskazuje żywotność baterii, poziom wejścia oraz opcję wyciszenia urządzenia.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 2,4 GHz |
| Próbkowanie | Charakterystyka częstotliwościowa: 40Hz-18KHz. |
| Szumy | 70 dB |
| Złącza | USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | 2 x bateria AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 63 x 190 x 22mm |
| Waga | 70 g |
| Dodatkowe informacje | Maks. zasięg transmisji 200 m, zakres częstotliwości RF: 514 MHz - 596 MHz, możliwość wyboru kanału: 96 (grupa A: 48; grupa B: 48). |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwiatrowa, kabel USB-C, klips do paska, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_007629 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344219669 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.