Mysz bezprzewodowa wielotrybowa Ugreen M556 Szara - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa wielotrybowa Ugreen M556 Szara - Gray
Myszka bezprzewodowa Ugreen M556 w eleganckim, szarym kolorze to wielozadaniowe narzędzie biurowe z podwójną łącznością (2.4G i Bluetooth 5.0), umożliwiające błyskawiczne przełączanie między trzema urządzeniami. Dzięki regulacji DPI do 4000 oraz cichemu klikaniu (poniżej 35 dB), zapewnia ergonomiczną precyzję i komfortową pracę w każdym środowisku.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB i Bluetooth |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | DPI (1000/1600/2000/4000) |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | 1 x bateria AA, 4-6 miesiący |
| Kolor | Szary |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Adapter USB, instrukcja obsługi. |
| Dodatkowe informacje | Poziom hałasu wynosi tylko około 35 dB, cztery poziomy DPI (1000/1600/2000/4000), technologia Blu-ray, magnetyczna pokrywa, częstotliwość odświeżania: 125/133Hz. |
| Wymiary | 105 x 58,5 x 38 mm |
| Waga | 130 g (z baterią) |
| Kod sklepu (SKU) | 75129 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876271290 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.