Motorola Moto G67 5G 8/128GB Szary - Arctic Seal
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Moto G67 5G 8/128GB Szary - Arctic Seal
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,78″ |
| System operacyjny | Android 16 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 pikseli (FHD+), Jasność szczytowa: 5000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~387 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 8 MP - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 2K (1440p)@30 fps, FHD (1080p)@ 60 lub 30 fps; przedni aparat: 2K/FHD@30kl/s |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Arm Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh; Czas pracy: do 37h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 30 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 5, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nano SIM + eSIM + microSD |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 7i |
| Odporność | IP64, MIL-STD 810H |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Czytnik zbliżeniowy, Akcelerometr, Czujnik światła otoczenia Żyroskop, Czujnik SAR, E-kompas |
| Dodatkowe informacje | Stereo głośniki Dolby Atmos, Dźwięk Hi-Res, Google Gemini, My UX Aplikacja Moto, Certyfikaty: SGS Low Blue Light i Low Motion Blur |
| Wysokość (mm) | 164,18 mm |
| Szerokość (mm) | 77,37 mm |
| Grubość (mm) | 7,33 mm |
| Waga (g) | ~182 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PBAU0002SE |
| Kod producenta (EAN) | 840493610276 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.