Lampa LED Govee Table Lamp 2 Pro H6020 z głośnikiem JBL
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lampa LED Govee Table Lamp 2 Pro H6020 z głośnikiem JBL
Specyfikacja
| Typ produktu | Lampa bezprzewodowa |
| Zasilanie | Akumulator o pojemności 5200 mAh; Zasilanie przez USB-C; Czas pracy: 4,5 h (Odtwarzanie), 4 h (Tryb Muzyczny), 1,3 h (Dźwięk i Światło). |
| Moc | 35W / 15V |
| Łączność | 2,4GHz Wi-Fi + Bluetooth |
| Barwa światła | 2700K - 6500K (RGBICWW + RGBIC) |
| Regulacja jasności | Tak |
| Tryby pracy | Tryby sceny (64), Tryby muzyczne (16). |
| Pilot w zestawie | Nie |
| Dodatkowe informacje | Jasność: 600 lumenów; Biały szum (redukcja szumu z otoczenia); Metody sterowania Alexa, Google Home, Matter, IFTTT, Apple Watch, Razer; Music DreamView (do 10 urządzeń Govee); Dźwięk z algorytmem DSP i EQ od JBL; Pojemność głośnika 500cc. |
| Certyfikaty | REACH, CE, RoHS |
| Wymiary | 18,9 x 18,9 x 34 cm. |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | H60200F1 |
| Kod producenta (EAN) | 6974316990246 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.