Inteligentne poidło do wody dla zwierząt Petibro Dockstream 2.5L Białe - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Poidło do wody dla zwierząt Petibro Dockstream 2.5L Białe - White
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Pojemność | 2.5L |
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: AC 100-240V, 50/60 Hz, Napięcie wyjściowe: DC 5V/1A |
| Łączność | Wi-fi 2.4 GHz |
| Kompatybilność | Android, iOS |
| Filtr | 4 warstwowy filtr |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany system PawSense; Tryby: ciągły i przerywany; Hałas: 23 dB, Aplikacja na telefon |
| Kolor | Biały |
| Materiał | ABS, stal nierdzewna |
| Wymiary | 231 x 191 x 161 mm |
| Waga | 858 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz, Kabel zasilania, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PL-WF105-31W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932368041 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.