Głośniki bezprzewodowe Edifier QR65 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośniki bezprzewodowe Edifier QR65 Biały - White
Edifier QR65 Biały to aktywne głośniki 2.0 o łącznej mocy 70W RMS, które oferują najwyższą jakość Hi-Res Audio dzięki obsłudze LDAC oraz wszechstronnej łączności bezprzewodowej (Bluetooth 5.3) i przewodowej (USB-A, RCA). Te biurkowe głośniki z eleganckim, białym wykończeniem integrują innowacyjną funkcję szybkiego ładowania GaN 65W oraz efektowne, konfigurowalne podświetlenie RGB, stanowiąc idealne, multimedialne centrum audio.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Moc | 70 W |
| Rodzaje złączy | USB-A / RCA |
| Dodatkowe informacje | Kodek LDAC, 3 porty: 2x USB-C i USB-A, technologia TurboGaN, szybkie ładowanie PD, PD3.0 PPS oraz QC, certyfikaty Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless |
| Dodatkowe informacje c.d. | Przetworniki wysokotonowe 32 mm, aluminiowe przetworniki średnio-niskotonowe o długim skoku membrany 70 m, aktywna zwrotnica, system DRC, kanały basowe MazeTube Reflex, kolorowe podświetlenie. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio 3,5 mm, kabel USB-A do USB-A, kabel zasilający, instrukcja obsługi, ściereczka do czyszczenia, podstawki do głośników. |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 213 mm (głośnik aktywny i pasywny) |
| Szerokość | 141,5 mm (głośnik aktywny), 130 mm (głośnik pasywny) |
| Grubość | 216,8 mm (głośnik aktywny), 212 mm (głośnik pasywny) |
| Waga | 5300 g |
| Kod sklepu (SKU) | QR65WHITE |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216147 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.