Głośnik przenośny JBL Xtreme 4 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik przenośny JBL Xtreme 4 Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth |
| Moc | 2 x 30W RMS woofer + 2 x 20W RMS tweeter (AC power mode), 2 x 20W RMS woofer + 2 x 15W RMS tweeter (battery mode) |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Dodatkowe informacje | JBL Pro, IP67, Auracast |
| Dodatkowe informacje c.d. | Czas pracy na akumulatorze: 24 h, czas ładowania: 3,5 h |
| Akcesoria dodatkowe | Skrócony przewodnik, karta gwarancyjna / arkusz danych bezpieczeństwa |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 14.9 cm |
| Szerokość | 29.7 cm |
| Grubość | 14.1 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kod sklepu (SKU) | JBLXTR4BLK |
| Kod producenta (EAN) | 1200130008153 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.