Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce Compact Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce Compact Czarny - Black
Skullcandy Ounce to ultralekki, przenośny głośnik Bluetooth 5.3 o dużej wydajności, który dzięki swojej wodoodpornej i kompaktowej konstrukcji (z wbudowanym paskiem) jest idealny do zabrania w każdą podróż. Urządzenie dostarcza wyraźny dźwięk, oferując do 16 godzin działania baterii i wygodne ładowanie przez port USB-C.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Dodatkowe informacje | Impedancja: 4Ω, certyfikat IPX7, średnica sterownika: 1,75 cala, poziom ciśnienia akustycznego: 88 dB. |
| Akcesoria dodatkowe | 3-stopowy kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 111,8 mm |
| Szerokość | 81,3 mm |
| Grubość | 51 mm |
| Waga | 184 g |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1844B |
| Kod producenta (EAN) | 812350262263 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.