Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Kilo Compact Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Kilo Compact Czarny - Black
Skullcandy Kilo to kompaktowy, wodoszczelny (IPX7) głośnik bezprzewodowy Bluetooth, który mimo niewielkich rozmiarów dostarcza potężny bas i do 24 godzin słuchania muzyki, idealnie nadając się do zabrania w podróż. Możliwość sparowania dwóch głośników Kilo w trybie True Wireless Stereo umożliwia uzyskanie pełne brzmienie, a wbudowany klips ułatwia jego przenoszenie.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Zasilanie | Zasilanie akumulatorowe: 1800 mAh; Do 24 h pracy na baterii; Minimalna moc do ładowania USB-C: 5W. |
| Moc | 7 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Technologia True Wireless Stereo; Karabińczyk do przenoszenia; System dźwięku: monofoniczny; Impedancja - 4 Ω; Średnica przetwornika - 44,5 mm; Poziom ciśnienia akustycznego - 91 dB. |
| Akcesoria dodatkowe | Dokumentacja, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 120 mm |
| Szerokość | 82 mm |
| Grubość | 50 mm |
| Waga | 274 g |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1845B |
| Kod producenta (EAN) | 812350262324 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.