Głośnik bezprzewodowy Radio FM Lexon Tykho 3 Żółty - Yellow
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Radio FM Lexon Tykho 3 Żółty - Yellow
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~2000 mAh; Czas pracy: do 20h; Czas ładowania: do 4h; Napięcie: 3,7 V. |
| Moc | 3 W |
| Rodzaje złączy | Micro USB |
| Materiał | Silikon |
| Odporność | IPX4 (odporność na zachlapania) |
| Dodatkowe informacje | 2 w 1 - Głośnik i Radio FM, Zasięg częstotliwości FM: 88-108 MHz. |
| Kolor | Żółty |
| Wysokość | 81 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Grubość | 45 mm |
| Waga | ~380 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel Micro USB, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | LEX000330 |
| Kod producenta (EAN) | 3660491006058 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.