Głośnik bezprzewodowy Marshall Stockwell II Black and Brass
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Marshall Stockwell II Black and Brass
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Moc | Moc wyjściowa: 20 W |
| Rodzaje złączy | AUX 3.5 mm |
| Dodatkowe informacje | Pasmo przenoszenia 60–20000 Hz, Czas pracy: do 20 godzin |
| Dodatkowe informacje c.d. | Zasilanie: USB-C, Wodoodporność: IPX4 |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 180 mm |
| Szerokość | 161 mm |
| Grubość | 70 mm |
| Waga | 1.38 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 1005544 |
| Kod producenta (EAN) | 7340055374989 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.