Głośnik bezprzewodowy Lexon Mino T Biały - Matt White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Lexon Mino T Biały - Matt White
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 4.2 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~800 mAh; Czas pracy: do 5h; Czas ładowania: 2-3h. |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | USB-C (DV 5V-1A) |
| Materiał | ABS, Stop cynku |
| Odporność | IPX4 (odporność na wodę) |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany karabińczyk do zawieszenia, Funkcja TWS, Zdalny wyzwalacz zdjęć, Możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, System pasywnego basu, Zakres częstotliwość: 2402 MHz - 2480 MH; Projektant: Manuella Simonelli i Andrea Quaglio. |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 97 mm |
| Szerokość | 53 mm |
| Grubość | 34 mm |
| Waga | 125 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | LEX000186 |
| Kod producenta (EAN) | 3660491202061 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.