Głośnik bezprzewodowy Lexon Mino+ L Czerwony - Red
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Lexon Mino+ L Czerwony - Red
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.1 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~900 mAh; Czas pracy: do 5h; Czas ładowania: 2h. |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Materiał | Aluminium, ABS |
| Odporność | IPX4 |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon, Zdalny wyzwalacz do selfie, Kompatybilność z urządzeniami TWS, Przycisk MFB (na spodzie), Ładowanie bezprzewodowe; Projektanci głośnika: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio. |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | LEX000050 |
| Kod producenta (EAN) | 3660491204928 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.