Głośnik bezprzewodowy Guess Speaker Mini Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Guess Speaker Mini Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 (zasięg do 10 m.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy (Li-ion) o pojemności: ~300 mAh; Czas pracy: do 4h. |
| Rodzaje złączy | microUSB |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon, Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz, Wyposażony w otwory na zawieszkę, Obsługa trybu głośnomówiącego. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 49,5 mm |
| Szerokość | 36 mm |
| Waga | 76 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel do ładowania, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | GUE002429 |
| Kod producenta (EAN) | 3666339051372 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.