Głośnik bezprzewodowy Edifier S300 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Edifier S300 Czarny - Black
Ten przenośny głośnik Edifier ES300 to bezprzewodowy system audio z certyfikatem Hi-Res Audio Wireless, który umożliwia nieprzerwany streaming dzięki kodekowi LDAC i obsłudze Wi-Fi AirPlay 2. Z mocą 60W RMS i baterią na 12 godzin pracy, model ten dostarcza dynamiczny dźwięk w każdej lokalizacji, od domu po plener.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 / Wi-Fi 5GHz i 2,4GHz / AirPlay 2 / 3,5 mm |
| Moc | 80 W RMS: 50W (mid-bass) + 2 x 15W (tweeter) |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm / USB-C |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z aplikacją EDIFIER Home, pasmo przenoszenia: 48Hz - 40kHz, certyfikaty Hi-Res Audio oraz Hi-Res Audio Wireless, stosunek sygnału do szumu: więcej lub dokładnie 85dB. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Obudowa MDF, Hi-Res Audio 24-bit/96kH, układy przetwarzania sygnału TI, aktywny crossover, kodek LDAC, prędkość transmisji do 990 kbps, funkcja multipoint. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio 3,5 mm, kabel USB-C, kabel zasilający, pilot zdalnego sterowania, Baterie AAA x2instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 231 mm |
| Szerokość | 351 mm |
| Grubość | 204 mm |
| Waga | 6230 g |
| Kod sklepu (SKU) | S300BLACK |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216802 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.