Głośnik bezprzewodowy Edifier S300 Beżowy - Beige
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Edifier S300 Beżowy - Beige
Dzięki technologii Bluetooth 5.4 i wsparciu dla LDAC, ten 60-watowy głośnik Edifier jest certyfikowany jako głośnik bezprzewodowy Hi-Res Wireless, zapewniając bezstratny przesył danych. Obsługa Apple AirPlay 2 oraz wejść AUX/USB maksymalizuje jego kompatybilność. Dodatkowo, elegancka obudowa MDF i akumulator umożliwiający 12 godzin działania, podkreślają wysoką jakość wykonania.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 / Wi-Fi 5GHz i 2,4GHz / AirPlay 2 / 3,5 mm |
| Moc | 80 W RMS: 50W (mid-bass) + 2 x 15W (tweeter) |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm / USB-C |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z aplikacją EDIFIER Home, pasmo przenoszenia: 48Hz - 40kHz, certyfikaty Hi-Res Audio oraz Hi-Res Audio Wireless, stosunek sygnału do szumu: więcej lub dokładnie 85dB. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Obudowa MDF, Hi-Res Audio 24-bit/96kH, układy przetwarzania sygnału TI, aktywny crossover, kodek LDAC, prędkość transmisji do 990 kbps, funkcja multipoint. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio 3,5 mm, kabel USB-C, kabel zasilający, pilot zdalnego sterowania, Baterie AAA x2instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 231 mm |
| Szerokość | 351 mm |
| Grubość | 204 mm |
| Waga | 6230 g |
| Kod sklepu (SKU) | S300IVORY |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216826 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.