Głośnik bezprzewodowy Edifier ES300 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Edifier ES300 Biały - White
Edifier ES300 to bezprzewodowy głośnik Hi-Res Audio Wireless o mocy 60W RMS, który łączy zaawansowany Bluetooth 5.4 z LDAC oraz łączność Wi-Fi AirPlay 2 dla najwyższej jakości dźwięku Multiroom. Dzięki solidnej obudowie MDF i pojemnej baterii 5200mAh, ten stylowy głośnik zapewnia do 12 godzin klarownego i dynamicznego brzmienia, idealnego do użytku domowego i mobilnego.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth V5.4 / 3,5 mm / AirPlay 2 / WiFi 5GHz i 2,4GHz |
| Moc | 60 W |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm / USB-C |
| Dodatkowe informacje | Moc wyjściowa 30W + 15W x 2 (RMS), jedwabne tweetery 33 mm, głośnik niskotonowy 116 mm, magnesy neodymowe, membrany o dużym wychyleniu, certyfikaty Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless, technologia DSP, kanały bas-refleks, redukcja szumów. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Obudowa MDF o grubości 15 mm, multi-room sterowany przy pomocy Siri lub dedykowanej aplikacji Home, obsługa kodeków LDAC, SBC i AAC, maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej do 990 kbps, rozdzielczość do 24bit/96kHz, trzy tryby świetlne. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio 3,5 mm, kabel USB-a do USB-a, kabel zasilający, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 165 mm |
| Szerokość | 277 mm |
| Grubość | 165 mm |
| Waga | 3700 g |
| Kod sklepu (SKU) | ES300WHITE |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216574 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.