Głośnik JBL PartyBox Encore Essential 2 Czarny - Black
0
Cena regularna:
877,00 zł
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik JBL PartyBox Encore 2 Czarny - Black
JBL PartyBox Encore 2 to przenośny głośnik Bluetooth o mocy 100 W, zapewniający wysoką jakość dźwięku z wyraźnym basem i dużą głośnością. Zintegrowane efekty świetlne LED oraz stroboskopowe synchronizują się z muzyką, tworząc profesjonalną oprawę wizualną. Głośnik posiada wodoodporność IPX4 oraz wydajny akumulator, co umożliwia wygodne użytkowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze. JBL PartyBox Encore 2 to doskonale sprawdzi się podczas organizowania wydarzeń, spotkań i uroczystości w różnorodnych warunkach.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Moc | 100 W |
| Rodzaje złączy | USB-C x 1, gitarowe, mikrofonowe |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: do 15 godzin, sterowanie z poziomu dedykowanej aplikacji, ergonomiczna konstrukcja wykonana z materiałów z recyklingu, klasa ochrony IPX4 w skali Ingress Protection. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Obsługiwane formaty audio: FLAC, MP3, WAV, WMA, regulacja tonów wysokich / niskich, podbicie basu, karaoke, podświetlanie diodami led, funkcja Auracast. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 339 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Grubość | 283 mm |
| Waga | 8,4 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Przewód zasilający, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna. |
| Kod sklepu (SKU) | JBLPBENCES2EP |
| Kod producenta (EAN) | 1200130022517 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.