towar niedostępny
Dostępny
Opis
JBL Flip 7 – przenośny głośnik z AI Sound Boost Fioletowy - Purple
Przenośny głośnik bluetooth JBL Flip 7 w kolorze fioletowym zapewnia mocny i czysty dźwięk w każdych warunkach. Moc 25 W RMS oraz pasmo przenoszenia od 60 Hz do 20 kHz powodują, że ten bezprzewodowy głośnik JBL gwarantuje głębokie basy i wyraziste wysokie tony.
JBL Flip 7 został wyposażony w najnowszą technologię AI Sound Boost, automatycznie optymalizuje brzmienie bez zniekształceń, niezależnie od rodzaju muzyki. Standard IP68, który zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność sprawia, że jest to idealny bezprzewodowy głośnik wodoodporny na plażę, basen czy w plener.
Akumulator pozwala na nawet 14 pełnych godzin odtwarzania, a tryb Playtime Boost wydłuża działanie o dodatkowe 2 godziny, co czyni go doskonałym wyborem na długie wyjazdy i imprezy. Głośnik bluetooth JBL Flip 7 obsługuje także odtwarzanie bezstratne przez port USB - C.
Stylowy, fioletowy design czyni go nie tylko funkcjonalnym, ale i modnym dodatkiem dla osób szukających najlepszego głośnika przenośnego.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po, Pojemność: 17.28 Wh, Czas ładowania: 2.5 h, Czas pracy: 14 h, Temperatura pracy: 45°C. |
| Moc | 35 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP68 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość łączenia głośników - Auracast, System PushLock z wymiennymi akcesoriami, Technologia AI Sound Boost, Funkcja Playtime Boost, Aplikacja JBL Portable. |
| Kolor | Fioletowy |
| Wysokość | 70 mm |
| Szerokość | 183 mm |
| Grubość | 72 mm |
| Waga | 826 g |
| Akcesoria dodatkowe | Karabińczyk, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | JBLFLIP7PUR |
| Kod producenta (EAN) | 1200130019319 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.