towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik JBL Clip 5 Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po, Pojemność: 1400 mAh, Czas ładowania: 3 h, Czas pracy: 15 h. |
| Moc | 7 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP67 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość łączenia głośników - Auracast, Funkcja Playtime Boost. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 135 mm |
| Szerokość | 86 mm |
| Grubość | 46 mm |
| Waga | 285 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | JBLCLIP5BLK |
| Kod producenta (EAN) | 1200130010170 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.