towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik JBL Boombox 4 Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion: 4584 mAh (99.02 Wh), Czas ładowania 3h, Czas pracy 28h. |
| Moc | 210 W (w trybie AC: 2 x 65 W (niskotonowe) + 2 x 40 W (wysokotonowe); W trybie akumulatorowym: 2 x 60 W (niskotonowe) + 2 x 40 W (wysokotonowe). |
| Rodzaje złączy | Gniazdo zasilania AC, port USB-C. |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP68 |
| Dodatkowe informacje | Technologia AI Sound Boost, Funkcja Bass Boost, Playtime Boost, Pasmo przenoszenia częstotliwość 37Hz - 20 kHz, Wsparcie Auracast. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Grubość | 21 cm |
| Waga | 5,89 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Przewód zasilający AC, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | JBLBOOMBOX4BK |
| Kod producenta (EAN) | 1200130024221 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.