Głośnik Creative Muvo Free z mikrofonem Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik Creative Muvo Free z mikrofonem Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasilanie | Bateria litowo-polimerowa o pojemności 450 mAh; Czas pracy: do 9h |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C |
| Odporność | IPX5 (odporny na zachlapania i deszcz) |
| Dodatkowe informacje | Przetworniki: 33 mm; Częstotliwość przenoszenia: 180 Hz - 17000 Hz, Zasięg do 10 m; Mikrofon, Funkcja bezprzewodowego połączenia Stereo Link (łączenie 2 głośników jednocześnie). Możliwy sposób noszenia: smycz, klips, magnetyczna podstawa. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 72 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Grubość | 30.5 mm |
| Waga | 84 g |
| Kod sklepu (SKU) | 51MF8515AA000 |
| Kod producenta (EAN) | 5390660196614 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.