towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat kompaktowy XREC C23 Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat kompaktowy |
| Model | XREC C23 |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | Szerokokątny; F/3.3 f=5.0 |
| Zoom optyczny | 10x |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 8 MP (interpolacja do 60 MP) |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Cyfrowa stabilizacja obrazi Anti-Shake |
| Zakres czułości ISO | AUTO, 100, 200, 400, 800, 1600 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 60 MP |
| Zdjęcia seryjne | Tak |
| Autofokus | Tryb Makro (ostrzenie od 0,5 m do nieskończoności) |
| Ekran | 2,8'' TFT LCD + przedni pomocniczy 1,5'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | 8 trybów (m.in. Auto, Negatyw, Nocne, Retro, Plaża, Portret); 5 trybów balansu bieli |
| Filtry i style obrazu | 20 filtrów efektowych (m.in. Sepia, Negatyw, Żywy) |
| Format zapisu filmów | AVI |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 4K (30fps), 1080p (30fps), 720p (30fps) |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | SD / SDHC / SDXC do 64 GB |
| Złącza | MiniUSB; Gwint montażowy 1/4" |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Akumulator litowo - jonowy BL-5B 750 mAh |
| Dołączone akcesoria | Futerał ochronny; Akumulator; Kabel ładujący miniUSB; Pasek na rękę; Instrukcja obsługi. |
| Wysokość | 65 mm |
| Szerokość | 102 mm |
| Grubość | 27 mm |
| Waga | 123 g (bez akumulatora) |
| Kod sklepu (SKU) | SB7865 |
| Kod EAN | 5904647817142 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.