Akumulator do stacji zasilania EcoFlow River 3 Plus Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Akumulator do stacji zasilania EcoFlow River 3 Plus Szary - Gray
Bateria do EcoFlow River 3 Plus 286Wh to moduł rozszerzający, który znacząco zwiększa pojemność stacji zasilania EcoFlow River 3 Plus, zapewniając dodatkową moc do zasilania urządzeń poza siecią. Ten łatwy w montażu dodatkowy akumulator zwiększa niezawodność i wydłuża czas pracy przenośnej stacji, co czyni go niezbędnym elementem dla użytkowników poszukujących maksymalnej autonomii energetycznej.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Dodatkowy akumulator do stacji zasilania |
| Typ akumulatora | Litowo-żelazowo-fosforanowa |
| Pojemność akumulatora | 286Wh |
| Żywotność | 3000 cykli ładowania (do zachowania 80% pierwotnej pojemności). |
| Gniazda wejściowe | Wejście USB-C: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V = 3 A maks., 20 V / 28 V = 5 A maks., 140 W maks. (0-100% w około 7 h). |
| Gniazda wyjściowe | Wyjście USB-C: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V = 3 A maks., 20 V / 28 V = 5 A maks., 140 W maks. |
| Moc wejściowa (W) | Wejście: 30 W maks. |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | Wyjście: 15 W (bezprzewodowo), 30 W (przewodowo). |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V / 15 V = 3 A maks., 20 V / 28 V= 5 A |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V / 15 V = 3 A maks., 20 V / 28 V = 5 A |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilność: EcoFlow River 3 Plus, styki Pogo Pin, odnawianie energii urządzeń z mocą do 140 W, możliwość naładowania akumulatora przez port USB-C w zaledwie 7 h. |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed przepięciem, przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, niską temperaturą, niskim napięciem, nadprądowa. |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS. |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 234 x 224 x 158 mm |
| Waga | 3,3 kg |
| Kod sklepu (SKU) | EFEB300 |
| Kod producenta (EAN) | 4895251628341 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.