Obiektyw Viltrox AF 35 mm f/1.8 STM ASPH ED IF / Nikon Z
4.77778
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Viltrox AF 35 mm f/1.8 - klasyczna ogniskowa dla Nikon Z
Viltrox AF 35mm f/1.8 STM ASPH ED IF to doskonały partner dla Twojego korpusu Nikon Z. Poręczny i lekki, wyróżnia się wyjątkową w swoim segmencie cenowym jakością wykonania. Oferuje fantastyczne odwzorowanie barw, świetną ostrość i naturalną plastykę obrazu a wysoka jasność f/1.8 umożliwia komfortowe fotografowanie i filmowanie nawet w niekorzystnym oświetleniu.
Viltrox AF 35 mm f/1.8 Nikon Z - świetna rozdzielczość
Obiektyw Viltrox AF 35 mm f/1.8 Nikon Z opracowano tak, aby w pełni mógł wykorzystać wyjątkowe możliwości Twojego aparatu Nikon Z. Zaawansowany tor optyczny wykorzystuje 10 elementów rozmieszczonych w 8 grupach, w tym 2 soczewki asferyczne. W efekcie, generowany obraz jest wyjątkowo szczegółowy i kontrastowy, nawet na brzegach kadru. Konstrukcja optyki w połączeniu z zaokrągloną przysłoną i dużym otworem względnym wpływa na doskonałą plastykę obrazu i naturalne oddanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.
Viltrox AF 35 mm F1.8 STM ASPH ED IF - silnik STM
Viltrox AF 35mm f/1.8 STM ASPH ED IF / Nikon Z fantastycznie sprawdzi się podczas fotografowania i filmowania. Obiektyw wykorzystuje nowoczesny silnik STM, który działa praktycznie bezgłośnie i w połączeniu z konstrukcją IF (z wewnętrznym ogniskowaniem) gwarantuje wyjątkowo szybkie i dokładne ustawianie ostrości. System autofocusa jest także w pełni kompatybilny z najnowszymi układami detekcji i śledzenia oczu wykorzystywanymi w bezlusterkowcach Nikon Z.
Viltrox AF 35 mm Nikon Z - powłoki HD Nano
Szerokokątny obiektyw Viltrox AF 35mm f/1.8 Nikon Z pozwoli Ci komfortowo fotografować nawet, gdy w kadrze znajdzie się mocne, lipcowe słońce. Nowoczesne, zawansowane technologicznie powłoki HD Nano skutecznie ograniczają ryzyko powstawania flary i odbić oraz zabezpieczają obiektyw przed zanieczyszczeniami i wpływem wilgoci.
Viltrox AF 35 mm f/1.8 Z - tradycja i nowoczesność
Viltrox AF 35mm f/1.8 STM ASPH ED IF dla Nikon Z posiada wbudowany w bagnet port USB-C. To wyjątkowa, niespotykana u innych producentów funkcjonalność - dzięki złączu możesz błyskawicznie zaktualizować oprogramowanie sterujące obiektywu, wystarczy podłączyć obiektyw do komputera i wgrać najnowszy firmware. Osoby przyzwyczajone do klasycznego stylu fotografowania z radością powitają obecność pierścienia przysłony, umożliwiający sterowanie przysłoną z poziomu obiektywu. Pierścień można w każdej chwili przestawić w pozycję A i wybierać ustawienia z poziomu aparatu.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon Z |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 35 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 40 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 8 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 55 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu, tylna pokrywka obiektywu, osłona przeciwsłoneczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 89,9 mm (średnica x długość) |
| Waga | 370 g |
| Kod sklepu (SKU) | VILTAF3518Z |
| Kod EAN | 6953400302219 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.