Obiektyw Viltrox AF 24 mm f/1.8 STM Asph ED IF / Sony E czarny
4.5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Viltrox AF 24/1.8 FE - doskonały szeroki kąt dla Sony E
Viltrox AF 24mm f/1.8 STM Asph ED IF to jasny standardowy obiektyw szerokokątny, stworzony z myślą o pełnoklatkowych bezlusterkowcach Sony. Wyróżnia się w pełni metalową obudową i niespotykaną w tej klasie cenowej jakością wykonania. Zapewnia wysoką rozdzielczość i naturalną plastykę obrazu, a wysoka jasność f/1.8 pozwala na swobodne fotografowanie i filmowanie w dowolnym oświetleniu. Obiektyw wyposażono w mechaniczny pierścień przysłony, umożliwiający zmianę wartości z poziomu obiektywu, lub po wybraniu ustawienia A - bezpośrednio z aparatu.
Viltrox AF 24 mm f/1.8 FE - fantastyczna ostrość
Jak przystało na obiektyw wysokiej klasy, Viltrox AF 24mm f/1.8 FE wykorzystuje zaawansowany tor optyczny, w skład którego wchodzi 11 soczewek, ułożonych w 9 grupach, w tym dwie soczewki ED o ultra niskiej dyspersji oraz dwa elementy asferyczne. W efekcie, generowany obraz jest wyjątkowo ostry, klarowny i kontrastowy na całej powierzchni kadru.
Obiektyw Viltrox AF 24/1.8 FE - powłoki antyrefleksyjne HD Nano
Pokochasz malownicze ujęcia z mocnym światłem w kontrze. Szerokokątny obiektyw Viltrox AF 24/1.8 FE pozwoli Ci komfortowo fotografować nawet, gdy w kadrze znajdzie się czerwcowe słońce. Nowoczesne powłoki antyrefleksyjne HD Nano skutecznie redukują nieprzyjemne refleksy, odbicia i flarę oraz zabezpieczają obiektyw przed zanieczyszczeniami i wpływem wilgoci. W zestawie nie zabrakło też profilowanej osłony przeciwsłonecznej.
Viltrox AF 24 mm f/1.8 / Sony E - wspaniały efekt bookeh
Wysokiej klasy tor optyczny, 9 listkowa przysłona i duży maksymalny otwór względny to kombinacja, która wyjątkową plastykę obrazu i naturalne, miękkie odwzorowanie elementów znajdujących się poza wybraną płaszczyzną ostrości.
Viltrox AF 24 mm f/1.8 STM Asph ED IF do Sony E - silnik STM
Dokładny autofokus to niezmiernie istotna cecha każdego jasnego obiektywu. System automatycznego ostrzenia Viltrox AF 24mm f/1.8 FE oparty jest na wydajnym silniku krokowym STM, który ustawia ostrość szybko, bezgłośnie i precyzyjnie, także podczas nagrywania wideo. Układ AF obiektywu wspiera także zaawansowane układy detekcji i śledzenia oczu wykorzystywane w najnowszych aparatach Sony.
Viltrox AF 24 mm f/1.8 FE - aktualizacja oprogramowania przez USB-C
Niespotykaną wśród konkurencji cechą Viltrox AF 24mm f/1.8 FE jest możliwość aktualizacji oprogramowania wewnętrznego za pośrednictwem wbudowanego w bagnet portu USB-C. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych urządzeń, takich jak stacja dokująca, wystarczy podłączyć obiektyw do komputera i wygodnie zainstalować najnowszy firmware.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 24 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 30 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 11 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 55 mm |
| Dołączone akcesoria | Przednia pokrywka obiektywu, tylna pokrywka obiektywu, osłona przeciwsłoneczna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 85 mm (średnica x długość) |
| Waga | 340 g |
| Kod sklepu (SKU) | VILTAF24FE |
| Kod EAN | 6953400301892 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.