Obiektyw Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD F045E / Canon // Najlepszy obiektyw do lustrzanki TIPA 2020 //
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD F045E
Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD to najdoskonalszy w historii firmy jasny obiektyw szerokokątny, opracowany dla uczczenia 40-lecia serii Tamron Superior Performance. Zapewnia rewelacyjną rozdzielczość i plastykę a wysoka jasność f/1.4 pozwala na fotografowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Bezkompromisowa jakość optyki
W konstrukcji optycznej wykorzystano 14 elementów w 10 grupach, w tym 4 soczewki LD (o niskiej dyspersji) oraz 3 elementy asferyczne, skutecznie korygujące aberrację chromatyczną i astygmatyzm. Ponadto, innowacyjne, wielowarstwowe powłoki BBAR-G2 (Broad-Band Anti-Reflection) znakomicie redukują efekt zjawy i flary, dzięki czemu obiektyw zachowa odpowiedni kontrast nawet przy fotografowaniu pod słońce. W efekcie, generowany obraz jest niezwykle ostry i kontrastowy w całej płaszczyźnie kadru.

Błyskawiczne i dokładne ustawianie ostrości
Kolejną zaletą obiektywu jest niezwykle precyzyjny i bardzo cichy autofokus. System automatycznego ostrzenia oparty jest na silniku USD (Ultrasonic Silent Drive) i nowym mechanizmie Dynamic Rolling-cam, które gwarantują szybką, cichą i precyzyjną pracę układu AF i perfekcyjną ostrość, nawet przy dynamicznie poruszających się obiektach. Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD pozwala na ręczną korektę ostrości bez konieczności przełączania w tryb MF. Posiada także wygodny przełącznik trybu ustawiania AF/MF, szczególnie przydatny przy stosowaniu w korpusach nie posiadających tego udogodnienia.

Fotografuj kiedy tylko chcesz
Jak przystało na zaawansowaną konstrukcję Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD charakteryzuje się zwiększoną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Uszczelniony korpus i gumowe uszczelki zapobiegają przenikaniu wilgoci i kurzu. Dodatkowo frontowa soczewka posiada specjalną powłokę fluorową, która ogranicza osiadanie kropel deszczu, tłuszczu i kurzu oraz wydatnie ułatwia czyszczenie. Zaokrąglona przysłona o 9 listkach wpływa na niezwykle naturalną plastykę obrazu i przyjemne dla oczu odwzorowanie elementów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.

Dostosuj do własnych preferencji
Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD współpracuje z opcjonalną stacją Tamron Tap-in Console USB. Dzięki niej użytkownik może zaktualizować oprogramowanie obiektywu i precyzyjnie dostroić system ustawiania ostrości.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon EF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 35 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 30 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 14 elementów w 10 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 72 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 104.8 x 80.9 mm (dł x śr) |
| Waga | 815 g |
| Kod sklepu (SKU) | 111897 |
| Kod EAN | 4960371006611 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.