Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon
Obiektyw klasy SP (Super Perfomance), przedstawiciel najwyższej linii produktów firmy Tamron. Jasny, stałoświetlny zoom o najbardziej uniwersalnym zakresie. Zapewnia piękne rozmycie tła w każdym zakresie ogniskowym dzięki dużemu otworowi względnemu na poziomie f/2,8. Gwarantuje zachowanie pełnej ostrości zarówno w centrum i na brzegu kadru. Konstrukcja została zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych przez specjalnie zaprojektowane uszczelki.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon – wydajna stabilizacja
Całkowicie od nowa stworzony mechanizm optycznej stabilizacji obrazu gwarantuje jej skuteczne działanie aż do pięciu stopni. Oparty o podwójny układ mikroprocesorów wraz z segmentami DSP system błyskawicznie przetwarza sygnały cyfrowe tak aby zapewnić jak najwyższą wydajność modułu VC. Takie rozwiązanie umożliwia komfortowe fotografowanie w skrajnie ciężkich warunkach oświetleniowych. Nawet bez statywu gwarantuje, że zdjęcia będą nieporuszone.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon – obraz w najczystszej postaci
Oznaczenie SP zobowiązuje. W obiektywie Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 znajdują się najbardziej wyrafinowane rozwiązania technologii optycznej. Obecność soczewek ze szkła LD, elementów o niskim współczynniku załamania światła (XR), czy soczewek asferycznych w wyraźny sposób redukuje występowanie podstawowych wad optycznych – abberacji i zniekształceń. Antyreflesyjne powłoki BBAR i eBAND zniwelowały powstawanie odbić wewnątrz układu optycznego jak i tych płynących z przetwornika aparatu. Dzięki nim obraz rejestrowany pod światło pozbawiony jest flar i blików.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon – AF szybkość i precyzja
W fotografii reporterskiej, do której głównie przeznaczony jest ten obiektyw nie ma miejsca na nieostre zdjęcia. Ultra dźwiękowy i cichy silnik nastawiania ostrości w błyskawicznym tempie reaguje na dynamiczne zmiany fotografowanych motywów. Zapewnia istotną powtarzalność ustawienia ostrości. Obiektyw jest też w pełni kompatybilny z TAMRON TAP-IN Console. Za jej pomocą można skorygować precyzyjnie ustawienie AF i przy okazji zaktualizować oprogramowanie wewnętrzne obiektywu, tak aby był w pełni zgodny z najnowszymi korpusami.

Najważniejsze cechy Obiektywu Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon
- Mocowanie: Canon EF
- Ogniskowa: 24-70 mm
- Światło: f/2.8
- Średnica filtra: 82 mm
- Budowa: 17 elementów w 12 grupach
- Autofokus z silnikiem USD
- System stabilizacji optycznej obrazu VC
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Canon EF |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 24-70 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 38 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 17 elementów w 12 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 82 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 88.4 x 111 mm (śr. x dł.) |
| Waga | 905 g |
| Kod sklepu (SKU) | 108743 |
| Kod EAN | 4960371006413 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.