Obiektyw Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8 (WH BOX)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8 - mobilny, uniwersalny
Uniwersalny obiektyw Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8 stworzony dla pełnoklatkowych aparatów z mocowaniem L, w wyjątkowy sposób łączy kompaktowe rozmiary, niską wagę w wyjątkową jakością optyczną. Klasyczna ogniskowa 50mm znakomicie nadaje się zarówno do portretów, dynamicznych ujęć w Ultra HD, pejzaży i fotografii ślubnej. Przystosowany do trudnych warunkach środowiskowych obiektyw S-S50 jest odporny na kurz, wilgoć i mróz.
Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8 - pełny nastroju
Panasonic Lumix S 50 mm F1.8 doskonale sprawdzi się w niemal każdym scenariuszu zdjęciowym. Wysoka jasność F1.8 umożliwia swobodną pracę nawet przy słabym blasku świec, a zaokrąglona dziewięciolistkowa przysłona wpływa na delikatny i subtelny efekt bookeh, który doda Twoim ujęciom magicznego klimatu.
Panasonic S 50 mm f/1.8 - perfekcyjnie ostry
Wyjątkowa optyka obiektywu S-S50 pomoże Ci zapisać każdy szczegół obrazu, drobny gest, detal architektoniczny czy subtelny grymas. Doskonale zoptymalizowany tor optyczny zawiera 9 elementów w 8 grupach, w tym 3 soczewki asferyczne oraz po 1 elemencie o niskiej dyspersji ED i bardzo wysokim współczynniku załamania światła UHR, dla ograniczenia aberracji i zapewnienia wyjątkowej rozdzielczości, wyrazistości i dokładnego odwzorowania kolorów.
Panasonic Lumix S 50 mm F/1.8 - dla vloggerów
Nagrywaj pełne najdrobniejszych szczegółów filmy 4K o wybitnej ostrości. Obiektyw Lumix S 50 mm f/1.8 wyposażono w liniowy silnik AF, które eliminuje zjawisko oddychania podczas ogniskowania i zapewnia precyzyjne i ekstremalnie ciche ustawianie ostrości. W profesjonalnych zastosowaniach wielu twórców wykorzystuje sterowanie manualne - dlatego pierścień ostrości pracuje liniowo i przesuwa ostrość płynnie ze stałą prędkością, a mechanizm sterujący przysłoną umożliwia bezstopniową zmianę ekspozycji.

Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8 - doskonale odporny
Podróżuj, szukaj inspiracji i nie martw się o swój cenny sprzęt. Obiektyw Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8 zaprojektowano tak, aby zniósł nawet najbardziej zaskakującą pogodę, bez względu kontynent i porę roku. Doskonale uszczelniona konstrukcja jest odporna na kurz, pył i wilgoć i umożliwia fotografowanie nawet w temperaturze do do -10°C.

Najważniejsze cechy obiektyw Panasonic Lumix S 50 mm f/1.8
- Mocowanie: Panasonic L / Leica SL
- Ogniskowa: 50 mm
- Światło: f/1.8
- Średnica filtra: 67 mm
- Budowa: 9 elementów w 8 grupach
- AF z silnikiem liniowym
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Panasonic L / Leica SL |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 50 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 45 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 9 elementów w 8 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 67 mm |
| Dołączone akcesoria | Produkt zapakowany w białe pudełko |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 73,6 mm x 82 mm |
| Waga | 300 g |
| Kod sklepu (SKU) | S-S50ME |
| Kod EAN | 5025232921300 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.