Obiektyw Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S.
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - lekki, profesjonalny teleobiektyw
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II Power O.I.S. to kompaktowy i poręczny zmiennoogniskowy teleobiektyw o wysokiej jasności f/2.8 i wybitnej jakości obrazu. Przeznaczony dla aparatów i kamer z matrycą Micro 4/3 został wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne, między innymi rewelacyjny system stabilizacji obrazu Power O.I.S. Przystosowany do pracy w trudnych warunkach środowiskowych obiektyw jest odporny na kurz, wilgoć i niskie temperatury.
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II - perfekcja obrazu
Wyjątkowa optyka obiektywu Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II zaskoczy Cię profesjonalną jakością obrazu. Zaawansowany tor optyczny zawiera 18 elementów w 13 grupach, w tym 2 soczewki ED (Extra-Low Dispersion) oraz pojedynczą UED (Ultra Extra-Low Dispersion). W efekcie uzyskano wysoką rozdzielczość i ostrość obrazu, nawet na brzegach kadru oraz wierne odwzorowanie kolorów, zredukowano także winietowanie i aberrację chromatyczną.

Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II (H-HSA35100) - AF do zdjęć i wideo
Wykorzystaj Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. do nagrywania profesjonalnych filmów UHD. Wbudowany liniowy silnik zapewnia szybkie działanie układu AF, a także precyzję i płynność tak istotną w przypadku zdjęć, jak i filmów. W dodatku praktycznie bezgłośne działanie umożliwia zarejestrowanie dźwięku bez zakłóceń, nawet podczas korzystania z mikrofonu wbudowanego w korpus aparatu.

Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II - optyczna stabilizacja Power O.I.S.
Oczekujesz perfekcyjnie ostrych, nieporuszonych zdjęciach w dowolnych warunkach oświetleniowych? Marzysz o pozbawionych drgań, idealnie stabilnych filmach bez konieczności korzystania z gimbala? Rozwiązaniem jest obiektyw Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II. Dzięki wykorzystaniu technologii optycznej stabilizacji obrazu Power O.I.S. wszelkie drgania są skutecznie tłumione, a Ty możesz cieszyć się idealnymi kadrami. W dodatku system współdziała z funkcją Dual I.S. w wybranych aparatach Lumix, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty.

Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 - bez refleksów z Nano Surface Coating
Zapomnij o nieprzyjemnych refleksach i odbiciach. Z teleobiektywem Lumix wręcz pokochasz silne źródła światłą w kadrze. Nowoczesne, ekstremalnie cienkie powłoki przeciwodblaskowe Nano Surface Coating skutecznie likwidują odblaski w całym zakresie światła widzialnego. Dzięki temu możesz się cieszyć kryształowo klarownymi kadrami o perfekcyjnym odwzorowaniu kolorów.

Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II - niezawodny w każdych warunkach
Fotografuj i nagrywaj wspaniałe filmy z obiektywem Panasonic Lumix G X Vario 35-100mm. Podróżuj i wypatruj niezwykłych ujęć bez obaw o sprzęt. Pancerna obudowa wytrzyma praktycznie każde szaleństwo w dowolnych warunkach. Dzięki kompletnemu systemowi uszczelek zabezpieczających wszystkie newralgiczne miejsca, teleobiektyw Lumix nie obawia się deszczu, śniegu, pyłu czy piasku, a nawet niskich temperatur rzędu -10°C.

Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 35-100 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.85 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 18 elementów w 13 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 58 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 67,4 x 99,9 mm |
| Waga | 357 g |
| Kod sklepu (SKU) | H-HSA35100E9 |
| Kod EAN | 5025232910625 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.