Obiektyw Panasonic G FISHEYE 8 mm f/3.5
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Panasonic 8 mm f/3.5 LUMIX G FISHEYE - Nowa perspektywa rybiego oka
Obiektyw typu rybie oko pozwala przekształcić codzienność w surrealistyczne, kreatywne zdjęcia. Nawet przy tym samym obiekcie zmiana kąta obiektywu daje efekt zakrzywienia, który nadaje scenie zupełnie odmienny wygląd. Czy fotografujesz, czy filmujesz, obiektyw typu rybie oko pozwoli Ci w pełni zrealizować swoją artystyczną wizję w charakterystycznych, przyciągających oko zdjęciach. Możesz też po prostu dobrze się bawić, robiąc fascynujące zdjęcia.

Obsługa filmów HD – nagrywanie doskonałych filmów wideo
Dzięki obsłudze filmów HD każdy użytkownik znajdzie w aparacie LUMIX wszystko, czego potrzeba do nagrywania. Nie tylko płynnie zmienia on przysłonę, ale także robi to bez nagłych skoków ekspozycji. Cicha konstrukcja umożliwia nagranie dźwięku sceny bez zakłóceń. Co więcej, aparat zapewnia skuteczne śledzenie – nie stracisz już ani chwili akcji.
Obiektyw typu „rybie oko” z kątem widzenia po przekątnej wynoszącym 180°, charakterystyczna perspektywa oraz unikalny efekt deformacji
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 8 mm |
| Przysłona | f/3.5 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0.1 m |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 10 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | Brak możliwości stosowania |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60,7 x 51,7 mm |
| Waga | 165 g |
| Kod sklepu (SKU) | H-F008E |
| Kod EAN | 5025232570881 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.