Obiektyw FujiFilm XF 80 mm f/2.8 R LM OIS WR Macro
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 80 mm f/2.8 R LM OIS WR Macro
FujiFilm Fujinon XF 80 mm f/2.8 R LM OIS WR Macro to wysokiej klasy, teleobiektyw makro o jasności f/2.8, maksymalnej skali odwzorowania 1:1 i wbudowanym układzie optycznej stabilizacji obrazu OIS.
Optyczna stabilizacja OIS
Dzięki wbudowanemu systemowi optycznej stabilizacji OIS o skuteczności sięgającej aż 5 EV, wykorzystującemu czujnik żyroskopowy oraz czujnik akceleracji możesz komfortowo wykonywać ujęcia makro bez statywu, nie obawiając się drgań i ewentualnych poruszeń.
Dokładny i szybki AF
Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 80 mm f/2.8 R LM OIS WR Macro został wyposażony w nowoczesny układ AF wykorzystujący silnik liniowy. Dzięki niemu ustawianie ostrości jest niezwykle dokładne i przebiega błyskawicznie, płynnie i cicho.
Kompletny system uszczelnień
Konstrukcja FujiFilm Fujinon XF 80 mm f/2.8 R LM OIS WR Macro została uszczelniona w 11 miejscach, dzięki czemu obiektyw jest odporny na kurz i zachlapania, a do tego bez problemu funkcjonuje w temperaturze do -10°C. W połączeniu z uszczelnionymi korpusami takich modeli jak: X-Pro3, X-T4, X-T3 czy X-H1, otrzymujesz poręczny, wyjątkowo solidny zestaw, który wytrzyma każdą fotograficzną sesję.

Współpraca z telekonwerterami
Obiektyw jest w pełni kompatybilny (AF, OIS) z telekonwerterami FujiFilm Fujinon XF 1.4X TC WR oraz XF 2X TC WR.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | FujiFilm X |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 80 mm |
| Przysłona | f/2.8 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 25 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 16 elementów w 12 grupach |
| Stabilizacja | Tak |
| Średnica filtra | 62 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 130 mm |
| Waga | 750 g |
| Kod sklepu (SKU) | 16559168 |
| Kod EAN | 4547410357479 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.