AB Foto
Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR
Cena: 8 799,00 zł 8799.00
ilość szt.

towar niedostępny

Dostępność: Tymczasowo niedostępny

Opis

Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR

Model FujiFilm Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR obiektyw zoom z zakresem super telefoto, którego kąt widzenia w kategoriach formatu małoobrazkowego odpowiada ogniskowym 152-609mm Wysokiej jakości konstrukcja optyczna obiektywu obejmuje 21 elementów w 14 grupach i zawiera pięć soczewek ED oraz jedną Super ED, aby tym samym zredukować efekty aberracji chromatycznej, która często występuje w przypadku teleobiektywów. W rezultacie nowy obiektyw zapewnia najwyższą jakość obrazu w swojej klasie. 

 

obiektyw-fujifilm-100-400-mm-f4-5-5-6-r-lm-ois-wr-xf 

 

Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR

Obiektyw został tak skonstruowany, by umożliwić fotografowanie „z ręki” z wykorzystaniem systemu stabilizacji obrazu o skuteczności 5.0-kroków EV* i warto podkreślić że waży on jedynie 1375 g. Zastosowane silniki liniowe zapewniają szybką pracę autofocusa, co sprawia, że obiektyw doskonale sprawdza się przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów, w tym samolotów czy motocykli i samochodów rajdowych Obiektyw jest ponadto odporny na zachlapania i kurz i można go obsługiwać w niskich temperaturach aż do -10°C, dzięki czemu sprawdzi się w różnorodnych plenerowych i terenowych warunkach. Na przedniej soczewce zostały zastosowane powłoki z fluoru, co minimalizuje osiadanie kropli wody czy kurzu i poprawia odporność obiektywu na czynniki otoczenia.

 

Specyfikacja

Typ obiektywu Zmiennoogniskowy
Mocowanie obiektywu FujiFilm X
Format matrycy Tylko APS-C
Zakres ogniskowej 100-400 mm
Przysłona f/4.5-5.6
Minimalny zakres ustawienia ostrości 175 cm
Regulacja ostrości Automatyczna, manualna
Konstrukcja optyczna 21 elementów w 14 grupach
Stabilizacja Tak
Średnica filtra 77 mm
Kolor Czarny
Wymiary 94,8 x 210,5 mm
Waga 1375 g
Kod sklepu (SKU) 16501109
Kod EAN 74101027501
Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta)

Opinie (0)

Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
'
Sklep internetowy Shoper Premium