towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow
Nubia Z70 Ultra to smartfon, który wyznacza nowe standardy w świecie technologii mobilnej. Dzięki połączeniu najnowszych innowacji technologicznych i ponadczasowego designu oferuje on użytkownikowi wyjątkowe doświadczenia. Od imponującego wyświetlacza AMOLED przez niesamowite możliwości fotograficzne, po zachwycające możliwości Snapdragon 8 Elite - każdy element tego urządzenia został stworzony z myślą o maksymalnej satysfakcji bezkompromisowego użytkownika.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - obraz, który zmienia zasady gry
Odkryj zupełnie nowy poziom doznań z ekranem AMOLED o przekątnej 6,85 cala. Zaprojektowany z ultracienką ramką, ten wyświetlacz jest wyposażony w innowacyjną kamerę UDC (Under Display Camera), nic więc nie zakłóca idealnego widoku. Ciesz się perfekcyjną ostrością, bogactwem kolorów i wyjątkowym kontrastem dzięki wysokiej rozdzielczości 1.5K (2688 x 1216 pikseli), odwzorowaniu 100% kinowej palety barw DCI-P3 oraz jasności szczytowej 2000 nitów. Całość dopełnia super szybkie, 144 Hz odświeżanie obrazu.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - aparat na miarę profesjonalisty
Zachwycaj swoimi zdjęciami dzięki przełomowemu aparatowi głównemu z dużą matrycą Sony IMX 9 o rozdzielczości 50 Mpix, regulowaną fizycznie (f/1.59 - f/4.0) przysłoną i optyczną stabilizacją obrazu. Nubia Z70 Ultra pozwala uchwycić idealny kadr w każdym świetle, niezależnie od warunków. Fotografujesz krajobrazy lub portrety? Do dyspozycji masz dodatkowo ultraszerokokątną kamerę 50 Mpix z optyką o polu widzenia 122 stopni oraz aparat 64 Mpix ze stabilizowanym teleobiektywem o ekwiwalencie ogniskowej 70 mm. Teraz Każdy szczegół jest na wyciągnięcie ręki.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - Snapdragon 8 Elite to potęga bez kompromisów
Przenieś swoje codzienne zadania na wyższy poziom z niesamowitą wydajnością. Nubia Z70 Ultra, napędzana przez zaawansowaną platformę Snapdragon 8 Elite wykonaną w procesie technologicznym 3 nm oferuje gigantyczny przyrost mocy obliczeniowej, zapewniając pełne wsparcie dla AI, błyskawiczne ładowanie aplikacji, wielozadaniowość i płynne działanie nawet podczas intensywnego użytkowania.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - 6150 mAh skondensowanej energii
Nieograniczone możliwości dzięki super nowoczesnemu akumulatorowi o pojemności 6150 mAh wykorzystującemu anodę krzemowo-węglową. Wykorzystuj potencjał smartfona bez przerw, a gdy zajdzie potrzeba uzupełnienia energii, technologia szybkiego ładowania 80 W sprawi, że szybko wrócisz do akcji.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki
Nebula AIOS oparta na najnowszym systemie Android 15 zmienia sposób korzystania ze smartfona. Wyszukiwanie zdjęć w galerii, błyskawiczne tłumaczenia czy zaawansowane efekty fotograficzne - wszystko jest prostsze dzięki sztucznej inteligencji. Optymalizacja działania i funkcje usprawniające codzienne zadania sprawiają, że Nubia Z70 Ultra nadąża za Twoim stylem życia, niezależnie od tego, co robisz.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - stylowy i praktyczny
Wybieraj między klasycznym czarnym a eleganckim żółtym kolorem. Smukły, nowoczesny design sprawia, że Nubia Z70 Ultra to nie tylko urządzenie, ale i stylowy dodatek. Profesjonalny przycisk dwustopniowy aparatu daje Ci pełną kontrolę nad kadrem - wystarczy lekkie naciśnięcie, by precyzyjnie ustawić ostrość.

Nubia Z70 Ultra 5G 16/512 GB Yellow - nowy poziom wytrzymałości
Nubia Z70 Ultra jest gotowa na każdą przygodę dzięki odporności IP68 oraz ulepszonej klasie IP69. Temperatura, pył, woda czy ekstremalne warunki pogodowe nie są problemem. Ciesz się z każdej chwili, wiedząc, że Twój smartfon jest w pełni chroniony.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,85" |
| System operacyjny | Android 15 (Nebula AIOS) |
| Rozdzielczość ekranu | 2688 x 1216 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 430 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 50 Mpix - ultraszerokokątny, 64 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 16 Mpix |
| Przysłona | f/1.59 - f/4.0 - główny, f/2.0 - ultra szerokokątny, f/2.48 - teleobiektyw |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 6150 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, LTE, Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi 7 |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, Beidou, Galileo, GLONASS (L1+L2+L5) |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło, ramka: aluminium |
| Odporność | IP68, IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | Pod ekranem |
| Czujniki | Akcelerometr, Światła, Zbliżenia, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie przewodowe 80 W, głośniki stereo z technologią DTS:X Ultra |
| Wysokość (mm) | 164,3 mm |
| Szerokość (mm) | 77,1 mm |
| Grubość (mm) | 8,6 mm |
| Waga (g) | 228 g |
| Kolor | Żółty |
| Seria | Nubia Z70 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | NZ70U12512GD |
| Kod producenta (EAN) | 6902176129704 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.