towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP Z3700 Gold X7Q43AA
Oto nowa, smukła i starannie zaprojektowana mysz bezprzewodowa HP Z3700, dzięki której Twoja praca przy komputerze będzie łatwiejsza. Rozdzielczość 1200 dpi zapewnia wyjątkową precyzję i niesamowitą szybkość. Akumulator o przedłużonym czasie pracy: do 16 miesięcy na jednej baterii AA. Mysz bezprzewodowa HP Z3700 jest zgodna z systemami Windows w wersji 7 lub nowszej, Mac OS X w wersji 10.3 lub nowszej, a także z Chrome OS.
Specyfikacja
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1200 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | do 16 miesięcy |
| Kolor | Złoty |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, instrukcja obsługi, odbiornik USB |
| Wymiary | 10,1 × 6 × 2,5 cm |
| Waga | 50 g |
| Kod sklepu (SKU) | X7Q43AA |
| Kod producenta (EAN) | 190780030554 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.