towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP Z3700 Forest Teal
Najwyższa pora, aby Twoje akcesoria wyraziły Twoją osobowość. Oto nowa, smukła i starannie zaprojektowana mysz bezprzewodowa HP Z3700, dzięki której Twoja praca nabierze stylu. Rozdzielczość 1200 dpi zapewnia wyjątkową precyzję i niesamowitą szybkość. Akumulator o przedłużonym czasie pracy: do 16 miesięcy na jednej baterii AA. Mysz bezprzewodowa HP Z3700 jest zgodna z systemami Windows w wersji 7 lub nowszej, Mac OS X w wersji 10.3 lub nowszej, a także z Chrome OS.

Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1200 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Do 16 miesięcy |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, instrukcja obsługi, odbiornik USB |
| Wymiary | 10,1 × 6 × 2,5 cm |
| Waga | 50 g |
| Kod sklepu (SKU) | 171D9AA |
| Kod producenta (EAN) | 195122055158 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.