towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP Bluetooth Travel 6SP25A
Poznaj bezprzewodową mysz HP, która zaskakuje swoją funkcjonalnością oraz wyjątkową precyzją. Połączenie bezprzewodowe gwarantuje swobodę pracy. Myszka została wyposażona w aż 6 przycisków funkcjonalnych, które możesz swobodnie skonfigurować. Pracuj lub korzystaj z multimediów bez zbędnych kabli i przewodów. Kółko ułatwia poruszanie się po internecie i dokumentach. Czujnik optyczny działa na większości powierzchni.
Elegancki design
Mysz bezprzewodowa HP 6SP25A to również stylowy i elegancki design, spójny z linią pozostałych produktów marki HP. Doskonale wpasuje się w każde wnętrze zarówno w biurze, jak i w domu. Jej wyprofilowana oraz ergonomiczna konstrukcja, zapewnia nie tylko styl, ale również funkcjonalność. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji myszki HP 6SP25A sprawia, że urządzenie posłuży przez długi czas. Myszka może pochwalić się również długim czasem pracy na baterii.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Bluetooth |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1600 dpi |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Czas pracy na baterii | Do 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | 2x bateria AA, instrukcja obsługi |
| Wymiary | 6,5 x 3,2 x 10,1 cm |
| Waga | 50 g |
| Kod sklepu (SKU) | 6SP25AA |
| Kod producenta (EAN) | 193808851094 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.