Mikrofon krawatowy Saramonic SR-UM10-M1 ze złączem mini Jack
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Gotowy na wywiad
Saramonic SR-UM10-M1 to doskonały mikrofon krawatowy ze złączem mini Jack TRS 3,5 mm i przewodem o długości 120 cm. SR-UM10-M1 jest idealnym partnerem dla bezprzewodowych systemów rejestrujących wyposażonych w port mini Jack TRS, takich jak Saramonic UwMic9, UwMic10, VmicLink5 oraz UwMic15.
Doskonały dźwięk
Mikrofon Saramonic SR-UM10-M1 charakteryzuje się wysoką jakością rejestrowanego dźwięku oraz dookólną charakterystyką. Proste złącze mini Jack jest zbudowane z wysokiej jakości metalowych materiałów, dzięki temu nie występują zniekształcenia podczas podłączenia mikrofonu z urządzeniem nagrywającym. Kopułka mikrofonu wyposażona została w zdejmowaną osłonę przeciwwietrzną z pianki. Metalowy klips mikrofonu pozwala przypiąć go do ubrania użytkownika, tak aby pozostał praktycznie niewidoczny.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 40 Hz - 18 KHz |
| Złącza | Wejście: mini Jack TRS 3,5 mm, wtyk męski, trzypinowy z blokadą wpięcia |
| System mocowania | Klips |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Długość kabla: 120 cm |
| Akcesoria dodatkowe | Piankowa osłona przeciwwietrzna, klips mocujący |
| Kod sklepu (SKU) | SR1582 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008026528 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.