Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM4 PRO-K3 (RXD+TX)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon bezprzewodowy dla urządzeń iOS Boya BY-WM4 PRO-K3
Boya BY-WM4 PRO K3 to miniaturowy, przystępny cenowo, bezprzewodowy system transmisji dźwięku dla urządzeń Apple iOS z portem Lightning, takich jak iPhone, iPad. System Boya pracuje w częstotliwości cyfrowej 2.4 GHz i zapewnia dźwięk godny ambitnych produkcji filmowych, wyraźnie lepszy w porównaniu z wbudowanymi mikrofonami w kamerach i urządzeniach mobilnych. Doskonale sprawdzi się podczas tworzenia prezentacji, nagrań wideo na vloga, YouTube czy TikToka. Boya BY-WM4 PRO K3 działa na wolnym od zakłóceń widmie 2.4 GHz i zapewnia zasięg do 60 metrów. Dwukanałowy odbiornik RXD umożliwia dodanie dodatkowego nadajnika i współpracę z dwoma urządzeniami w tym samym czasie.
Boya BY-WM4 PRO-K3 - wszechstronny system dla urządzeń iOS
W skład zestawu Boya BY-WM4 PRO K3 wchodzi nadajnik TX, odbiornik RXD i przypinany mikrofon krawatowy o dookólnej charakterystyce kierunkowej. Solidny klips mocujący w nadajniku umożliwia nagrywanej osobie swobodne poruszanie przed kamerą nawet podczas dynamicznych ujęć. Miniaturowy, dwukanałowy odbiornik RXD z wtykiem Lightning jest dedykowany do współpracy z urządzeniami z systemem iOS. Dużym atutem jest złącze miniJack 3.5mm służące do podłączenia słuchawek i monitorowania poziomu dźwięku podczas pracy na planie.
Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM4 PRO-K3 - mobilny system o zasięgu 60 metrów
System Boya BY-WM4 PRO K3 pracuje w częstotliwości cyfrowej 2.4 GHz i korzysta z zaawansowanej technologii bezprzewodowej transmisji sygnału z modulacją GFSK, wykorzystującą fale elektromagnetyczne o kształcie krzywej Gaussa. Efektem jest znakomita jakość dźwięku i stabilna, pozbawiona zakłóceń transmisja sygnału na odległość nawet 60 metrów.
Mikrofon Boya BY-WM4 PRO-K3 - wygodne zasilanie
Poszczególne elementy systemu są banalnie proste w obsłudze. Nadajnik jest zasilany dwiema popularnymi bateriami AAA, które wystarczają na około 6 godzin pracy. Wskaźnik LED na urządzeniu TX informuje o poziomie zasilania i niskim poziomie baterii. Dwukanałowy odbiornik RXD jest wyposażony w certyfikowane złącze Lightning i pobiera energię z podłączonego urządzenia iOS.
Specyfikacja
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 35Hz - 14 KHz |
| Czułość | -90 dB ± 3 dB (0 dB - 1 V/Pa, 1 kHz) |
| Impedancja | 32 om |
| Szumy | 84dB |
| Złącza | Lightning (1 szt.), Minijack 3.5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Nadajnik: 2xAAA, odbiornik: energia z podłączonego urządzenia |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Odbiornik RXD: 82 x 30 x 12 mm, nadajnik TX: 45 x 70 x 35 mm |
| Waga | Odbiornik RXD: 12 g, nadajnik TX: 47 g |
| Dodatkowe informacje | Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz (2405-2478MHz), modulacja: GFSK (Gauss Frequency Shift Keying), zakres pracy: 60 m |
| Akcesoria dodatkowe | Gąbka i klips do mikrofonu, etui |
| Kod sklepu (SKU) | BY-WM4_PRO-K3 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008025699 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.