Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM4 PRO K2
4.72727
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM4 PRO K2 - cyfrowa transmisja 2.4 GHz
Boya BY-WM4 PRO K2 to wszechstronny, budżetowy bezprzewodowy system transmisji dźwięku pracujący w częstotliwości cyfrowej 2.4 GHz. Zestaw składa się z dwóch nadajników, dwukanałowego odbiornika i dwóch dookólnych mikrofonów lavalier. Urządzenie zapewnia wyraźną poprawę jakości dźwięku w porównaniu z wbudowanymi mikrofonami w kamerach i urządzeniach mobilnych. Doskonale sprawdzi się podczas filmowania wesel, realizowania prezentacji, wywiadów, krótkich wideo na vloga, YouTube czy TikToka. Boya BY-WM4 PRO K2 pracuje w wolnym od zakłóceń widmie 2.4 GHz i zapewnia zasięg do 60 metrów.

Bezprzewodowy system Boya BY-WM4 PRO K2 - dwa nadajniki, więcej możliwości
W skład zestawu Boya BY-WM4 PRO K2 wchodzą dwa nadajniki, odbiornik i dwa przypinane mikrofony krawatowe o dookólnej charakterystyce kierunkowej. Solidny klips mocujący w nadajniku umożliwia nagrywanej osobie swobodne poruszanie przed kamerą podczas demonstracji, prezentacji, wywiadów i występów. Kompaktowy, dwukanałowy odbiornik wyposażono w złącze miniJack 3.5mm do podłączenia słuchawek i monitorowania poziomu dźwięku podczas pracy na planie. Złącze do mocowania na stopce systemowej aparatu, posiada dodatkowy gwint co zwiększa elastyczność, dając dodatkowe opcje montażu. Poszczególne elementy systemu są banalnie proste w obsłudze. Nadajniki i odbiornik są zasilane dwiema popularnymi bateriami AAA, które wystarczają na około 11.5 godziny pracy. Wskaźnik LED na urządzeniu informuje o poziomie zasilania i niskim poziomie baterii.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 35Hz - 14 KHz |
| Czułość | -90 dB |
| Impedancja | 32 Om |
| Szumy | 84dB |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | 2x AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Odbiornik RX: 45 x 70 x 35 mm. Nadajnik TX: 45 x 70 x 35 mm |
| Waga | Odbiornik RX: 47 g. Nadajnik TX: 47 g |
| Dodatkowe informacje | Modulacja: GFSK, zakres pracy: 60 m |
| Akcesoria dodatkowe | Zestaw zawiera: 2 nadajniki, odbiornik, 2 mikrofony krawatowe z klipsem mocującym i osłoną z gąbki, przewód TRS, przewód TRRS |
| Kod sklepu (SKU) | BY-WM4 PRO-K2 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008024708 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.