Metody płatności

Płatność za pobraniem - tylko do  kwoty 6499zł
Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera, ale tylko do kwoty 6499zł. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą zostaniesz powiadomiony SMS-em, zawierającym również numer telefonu lokalnego oddziału kuriera. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności - kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

 

BLIK ( system natychmiastowych płatności mobilnych, który powstał przy współpracy sześciu polskich banków: PKO BP, mBank, ING Bank Śląski, BZ WBK, Bank Millenium oraz Alior Bank.)

 

Jak płacić BLIKIEM w internecie:

uruchamiasz aplikację Twojego banku / banków,
wpisujesz sześciocyfrowy kod BLIK.
w zależności od ustawień (które możesz samemu modyfikować) potwierdzasz wykonywaną operację dodatkowo kodem pin w telefonie.
bez logowania do bankowości
bez podawania danych karty


I to wszystko, kilkanaście sekund i płatność zrealizowana :) płatność Twoim telefonem z BLIK.


Operator płatności ON-LINE informuje Użytkownika oraz ABFOTO o wykonanej operacji płatności elektronicznej. Zaksięgowanie środków na koncie ABFOTO może trwać od 2 minut do 5 minut w zależności od banku Użytkownika. Jeżeli po upływie 3 dni na konto AB FOTO nie wpłyną środki zamówienie zostaje anulowane. W przypadku uiszczenia zapłaty towar jest wysyłany do Użytkownika lub kierowany do wybranego przez Użytkownika sklepu AB FOTO.

 

ON-LINE ( Tpay - natychmiastowy przelew bankowy lub płatność kartą )
Po złożeniu Zamówienia Użytkownik zostaje przeniesiony do strony płatności. ON-LINE. Operator płatności ON-LINE informuje Użytkownika oraz ABFOTO o wykonanej operacji płatności elektronicznej. Zaksięgowanie środków na koncie ABFOTO może trwać od 5 minut do 1h w zależności od banku Użytkownika. Jeżeli po upływie 3 dni na konto AB FOTO nie wpłyną środki zamówienie zostaje anulowane. W przypadku uiszczenia zapłaty towar jest wysyłany do Użytkownika lub kierowany do wybranego przez Użytkownika sklepu AB FOTO.

 

Tradycyjny przelew bankowy
Po złożeniu Zamówienia Użytkownik otrzymuje e-mail z numerem rachunku, na które powinien dokonać przelewu. W przypadku wpływu środków na rachunek AB FOTO Sp. z o.o. Towar zostaje wysłany do Użytkownika lub wskazanego przez niego sklepu AB FOTO. W przypadku braku zapłaty po 3 dniach od złożenia Zamówienia Zamówienie jest anulowane

 

Raty/ Leasing przez Internet
Użytkownik wypełnia Wniosek kredytowy online. W przypadku przyznania kredytu Usługodawca otrzymuje środki z Banku i wysyła Towar Klientowi. Klient wpłaca zadeklarowaną kwotę pierwszej wpłaty na konto bankowe firmy AB FOTO Sp. z o.o. Leasing przez Internet Użytkownik wypełnia Wniosek leasingowy online. W przypadku przyznania leasingu Usługodawca otrzymuje środki z Banku i wysyła Towar Klientowi. Klient wpłaca zadeklarowaną kwotę pierwszej wpłaty na konto bankowe firmy Leasingowej.

 

Przy odbiorze Gotówka/ Karta ( w sklepie stacjonarnym )
Użytkownik może dokonać zapłaty za zamówiony towar w jednej z placówek detalicznych AB FOTO Sp. z o.o. zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Możliwa jest również zapłata mieszana tj gotówka+ karta. W przypadku gdy upłynie czas 3 dni a Użytkownik nie dokona zapłaty i odbioru towaru w wybranym przez siebie sklepie zamówienie zostaje anulowane.

Nasze osiągnięcia

  • opineo
  • rzetelna firma
  • certyfikat wiarygodnosci
  • forbes2015
  • forbes2014
  • forbes2013
  • gepard biznesu
  • gazele biznesu
  • szkoly