Laptop HP 250 G9 15 i7-1255U/16GB/512/Win11 Pro
4.58333
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laptop HP 250 G9 6F2C3EA 15.6" /i7-1255U / 16 GB / 512 GB SSD / Windows 11 Pro / popielaty srebrny
Pozostań w stałym kontakcie ze światem dzięki zaawansowanemu technologicznie laptopowi HP 250 G8 43W93EA ze smukłą obudową i solidnym akumulatorem, którego można swobodnie zabrać ze sobą na miasto. Realizuj zadania biznesowe z procesorem Intel Core i7-1255U i praktycznymi narzędziami do współpracy.
Wygodny ekran z matrycą IPS
Smukła i lekka konstrukcja laptopa HP 250 G8 to nie jedyne jego zalety. Doskonałości dopełnia efektowny ekran z wąskimi ramkami i matrycą IPS o przekątnej 15,6 cala oraz matową powłoką, która zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz mnóstwo miejsca na pracę czy strumieniowe przesyłanie materiałów.
Laptop HP 250 G9 dla celów biurowych
Laptop HP 250 G9 jest wprost stworzony do pracy biznesowej. Możesz do niego swobodnie podłączyć zarówno projektor, jak i inne urządzenia peryferyjne. To wszystko za sprawą dwóch portów SuperSpeed USB-A o przepustowości 5 Gb/s, jednego portu USB-C 3.2 Gen 1 o przepustowości 5 Gb/s, jednego portu RJ-45, jednego gniazda combo, jednego portu HDMI 1.4b oraz jednego gniazda zasilacza sieciowego.
Solidna bateria
Pracuj swobodnie przez cały dzień dzięki energooszczędnym podzespołom, soldnej baterii oraz systemowi Windows 11 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | EliteBook |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Procesor | Intel Core i7 (10 rdzeni, 12 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | 4,7 GHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 PCIe |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowa, 56 Wh |
| Łączność | LAN (RJ-45) 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | Ethernet, HDMI, Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.1 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wymiary | 35,8 × 24,2 × 2 cm |
| Waga | 1,74 kg |
| Dodatkowe informacje | wbudowane: głośniki, kamera, mikrofon, podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 6F2C3EA |
| Kod producenta (EAN) | 196188138472 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.