Ładowarka samochodowa Dual USB z transmiterem FM Roidmi
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka samochodowa Roidmi 3S z transmiterem Bluetooth
Oryginalna ładowarka samochodowa do gniazda zapalniczki - ROIDMI 3S Bluetooth Car Charger, to najlepszy transmiter, który zapewnia większą wygodę podczas podróży samochodem. Złącza 2 x USB o mocy 2.4 A oferują szybkie ładowanie urządzeń elektronicznych. Funkcja transmitera FM Bluetooth pozwala na słuchanie ulubionej muzyki w drodze, gwarantując przy tym wysoką jakość dźwięku odtwarzanych utworów. Ta ładowarka samochodowa sprawdzi się równie dobrze jako ładowarka pod rejestrator samochodowy.

Dwa złącza USB 3.4 A do ładowania
Transmiter Roidmi 3s oferuje podświetlane złącza USB (2 x USB), które ułatwiają podłączenie kabli po ciemku. Wyjście 3.4 A zapewnia szybkie ładowanie urządzeń elektronicznych. Podczas jazdy to będzie idealnie szybka ładowarka samochodowa.

Bezpieczne ładowanie urządzeń
Urządzenie posiada zabezpieczenie przed wysoką temperaturą oraz przed zwarciem - bezpiecznik chroni płytę główną i ładowarkę. Akcesorium redukuje zakłócenia - niewielkie, maksymalne zakłócenia sięgające 50 mV zmniejszają ryzyko uszkodzenia urządzenia podczas ładowania, szeroki zakres wejścia 10-30 V jest odpowiedni dla akumulatorów 12/24 V. ładowarka samochodowa automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenia, dostosowując prąd wyjścia.

Specyfikacja
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Kolor dominujący | Biały |
| Dodatkowe informacje | Transmiter Bluetooth, zakres częstotliwość FM: 87,5-108,0 MHz, wejście zasilania: DC 12-24 V (zasilanie zapalniczki samochodowej), wyjścia: DC 5 V 2.4 A x 2 (maks. 3.4 A) |
| Wysokość | 61 mm |
| Szerokość | 26 mm |
| Grubość | 26 mm |
| Waga | 31 g |
| Kod sklepu (SKU) | MOJIETU 3S BL |
| Kod producenta (EAN) | 6970019140247 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.